Sediul central

Libertății, nr 126 B, Buhuși 605100, Bacău
0234 264 314

Formular de contact

Completează formularul și-ți vom răspunde în cel mai scurt timp.

.

Reprezentați vânzări

  • Florin Militaru

    Zona de responsabilitate: București, Ilfov, Teleorman, Argeș, Vâlcea
    Telefon: 0747 164 092
    Email: florin.militaru@intertranscom.ro
  • Cristian Bogdan

    Zona de responsabilitate: București, Ilfov, Călărași, Constanța, Brăila, Prahova, Dâmbovița
    Telefon: 0752 032 413
    Email: cristi.bogdan@intertranscom.ro
  • Vasile Prihoancă

    Zona de responsabilitate: Buzău, Vrancea, Bacău, Covasna, Brașov
    Telefon: 0749 108 795
    Email: vasile.prihoanca@intertranscom.ro
  • Bogdan Lungu

    Zona de responsabilitate: Galați, Bacău, Vaslui, Iași, Botoșani
    Telefon: 0749 013 177
    Email: bogdan.lungu@intertranscom.ro
  • Ciprian Apostol

    Zona de responsabilitate: Neamț, Suceava, Cluj
    Telefon: 0752 032 409
    Email: ciprian.apostol@intertranscom.ro
  • Florin Hotea

    Zona de responsabilitate: Timiș, Arad, Hunedoara, Caraș-Severin
    Telefon: 0752 032 408
    Email: florin.hotea@intertranscom.ro
  • Florentin Morenciu

    Zona de responsabilitate: Dolj, Olt, Mehedinti, Gorj
    Telefon: 0756 019 396
    Email: florentin.morenciu@intertranscom.ro

  • Atila Fazakas

    Zona de responsabilitate: Maramureș, Bistrița Năsaud, Cluj
    Telefon: 0756 019 397 / 0234 264 314
    Email: atila.fazakas@intertranscom.ro

  • Ioan Sebeșan

    Zona de responsabilitate: Bihor, Sălaj, Satu-Mare
    Telefon: 0756 077 188
    Email: sebesan.ioan@intertranscom.ro

  • Marian Tătar

    Zona de responsabilitate: Mureș, Sibiu, Alba, Harghita
    Telefon: 0747 233 262
    Email: marian.tatar@intertranscom.ro